WARUNKI WYNAJMU

WARUNKI WYNAJMU

Zamawiając nasze urządzenia, prosimy o zwrócenie uwagi czy w miejscu imprezy zapewnione są odpowiednie warunki techniczne. Teren powinien być równy, oczyszczony z ostrych przedmiotów oraz umożliwiający zakotwiczenie urządzenia do podłoża. Najlepszym miejscem jest teren trawiasty - oczywiście istnieje też możliwość instalacji urządzeń na innym podłożu, prosimy jednak o wcześniejszą informację. Większość urządzeń do prawidłowego działania wymaga źródła prądu podanego w specyfikacji technicznej. W przypadku braku odpowiedniego zasilania możemy zapewnić agregaty prądotwórcze (opcja dodatkowo płatna).

» więcej

TRANSPORT

TRANSPORT

Zamawiając nasze atrakcje transport do 50km zapewniamy gratis. Powyżej 50km koszt transportu ustalany jest indywidualnie w zależności od wartości zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi rabatami dotyczącymi transportu w zakładce pakiety promocyjne. Jeżeli urządzenia muszą być ustawione w miejscu do którego nie będzie mógł dojechać samochód prosimy o poinformowanie nas o tym fakcie.

» więcej

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

W swojej ofercie posiadamy urządzenia rekracyjne wykonane przez najlepszych europejskich producentów. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne badania i atesty, a także potrzebne ubezpieczenia. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników zabawy, urządzenia rekreacyjne są zakotwiczane do podłoża lub mocowane do elementów stałych. W przypadku gdy urządzenia są montowana na asfalcie, kostce brukowej lub betonie, a nie ma możliwości przytwierdzenia urządzenia do elementów stałych, wymagane jest dokonanie przewiertów.

» więcej

NO BRANDING

NO BRANDING

Urządzenia nie posiadają logo naszej firmy, ani innych danych teleadresowych. Dodatkowo na Państwa życzenie nasze samochody oraz obsługa mogą być także nieoznakowane, w takiej sytuacji na koszulkach ekipy realizującej imprezę znajduje się napis "OBSŁUGA".

» więcej

DOKUMENTY DO POBRANIA

DOKUMENTY DO POBRANIA

Zapraszamy do pobrania katalogu naszych urządzeń oraz wzoru zamówienia.

» więcej